Serwis telefonów Samsung

Serwis „Świat Szybek” specjalizuje się w naprawie telefonów marki Samsung. Z dumą podkreślamy, że nasza jakość naszych usług ma odzwierciedlenie w ocenie 4.9/5 w opiniach Google, wynikającą z setek autentycznych recenzji. Działając na rynku od wielu lat, zgromadziliśmy szeroki asortyment podzespołów do różnych modeli Samsunga, co gwarantuje szybką naprawę. Nasza zdolność do dokonywania hurtowych zakupów i korzystania z upustów od producenta pozwala oferować niskie ceny za naprawy na najwyśzym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Naprawa smartfonów

Zajmiemy się naprawą każdej usterki w telefonie. Od tych wynikających np. z upadku, po problemy z oprogramowaniem. Posiadamy sprzęt najwyżej klasy pozwalający na serwisowanie modeli każdej marki. W naszych magazynach mamy ogromną liczbę podzespołów, co z dużym prawdopodobieństwem pozwoli naprawić Państwa telefon „od ręki” – bez oczekiwania na dostarczenie wymaganych części. W przypadku dłuższego oczekiwania na naprawę, zapewniamy telefon zastępczy. A wszystko to w atrakcyjnych cenach i  dogodnych formach dostarczenia telefonu.

Skup i sprzedaż telefonów

Szukasz telefonu, ale nie chcesz przepłacać w salonach sieci komórkowych? Oferujemy wiele modeli w konkurencyjnych cenach

Sprzedaż akcesoriów

W naszym salonie znajdziesz akcesoria do najpopularniejszych modeli smartfonów takich marek jak: Samsung, Huawei, Xiaomi, Apple, Sony, LG.

Co nas wyróżnia:

Telefon zastępczy

Zapewnimy Ci jeden z modeli dostępnych w naszym asortymencie telefonów zastępczych

90 dni gwarancji

Na nasze naprawy dajemy Ci 3 miesiące gwarancji.

Profesjonalizm

Jesteśmy jedną z wiekszych firm tego typu na Pomorzu, która swoją pozycje zbudowała przez lata.

All in one

U nas znajdą Państwo wszystko do swojego telefonu.

Door to door

Oferujemy szybką naprawę „wysyłkową” z dowolnego miejsca w Polsce.

Niska cena

Dzieki skali, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wyjątkowo atrakcyjne ceny na nasze usługi.

Proces naprawy

01.

Przyjdź z wadliwym telefonem do naszej siedziby w Gdańsku (ul. Słowackiego 83) lub opisz usterkę na naszym formularzu szybkiej wyceny.

02.

W najszybszym możliwym czasie, opowiemy przedstawiając naszą ofertę naprawy danej usterki. Jeżeli Państwo zaakceptują ofertę, uruchamiamy proces naprawy.

03.

Po wykonaniu usługi naprawy, telefon będzie czekał na Państwa w naszej siedzibie lub odsyłamy go do kurierem.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Co kryje się pod usługa "door to door"?

Jeżeli nie mogą Państwo dostarczyć niesprawnego urządzenia do naszej siedziby w Gdańsku, to wyślemy do Państwa kuriera który odbierze telefon i po wykonaniu usługi, dostarczy go z powrotem do Państwa.

Jak długo trwa naprawa telefonu?
Oczywiście jest to uzależnione do wielu czynników. W naszej siedzibie mamy „na stanie” bardzo dużą liczbę części dlatego przeważnie przystępujemy do naprawy jak tylko dostaniemy w swoje ręce telefon. Przybliżony czas realizacji zawsze podajemy w ofercie z wyceną naprawy.
Czy udzielacie gwarancję na naprawę?
Oczywiście, zawsze udzielamy 90 dniowej gwarancji na nasze naprawy.
Ile kosztuje naprawa?
Zapewniamy bardzo atrakcyjne stawki na naprawy. Aby uzyskać wycenę dopasowaną do konkretnej usterki oraz modelu, prosimy skorzystać z „Szybkiej wyceny”.